رنگ های برتر فصل بهار ۲۰۲۰

رنگ های برتر فصل بهار ۲۰۲۰


رنگ های روشن بسیاری وجود دارد که برای بهار و تابستان مناسب هستند. رنگ های بهاری در ساختار رنگی اش ، تنها رنگ سفید قابل ملاحظه است. در نتیجه رنگ های بهاری، رنگ های روشن از هر تن رنگ است . به رنگ های بهاری به اصطلاح  رنگ های پاستلی گفته می شود. رنگ های خاکستری، متالیک و سیاه در پالت رنگ بهار وجود ندارد. در ران وی امسال برخی از طراحان از این قانون پیروی نکردند و از رنگ های خاکستری و برنز در طراحی بهاره خود استفاده کردند. رایج ترین رنگ های پنتون در بهار ۲۰۲۰ از خانواده رنگ قرمز و آبی است. رنگ آبی کلاسیکرنگ سال امسال می باشد.

لاتریس آیزمن مدیر اجرایی پنتون در مورد رنگ های هفته مد نیویورک گفت : ” پالت رنگ های بهار ۲۰۲۰ الهامی از رنگ های دوران جوانی است که از ترکیب چند رنگ اصلی و پر انرژی ایجاد می شود” . همچنین او ران وی رنگ هفته مد لندن در بهار ۲۰۲۰ را بسیار قوی و جذاب توصیف کرده است.

اگر دوست دارید در مورد ترند رنگ های بهار امسال بدانید در این مقاله همراه ما باشید. همانطور که هر فصل ترند رنگ مخصوص خود را دارد امسال هم همانند سال های قبل، روند ترند پالت رنگ های بهاره را در ران وی لندن و نیویورک در هفته مد، مورد توجه قرار گرفته است. در کل ۳۱ رنگ جدید توسط پنتون ارائه می شود که از میان این رنگ ها یک تن رنگ آبی به عنوان رنگ سال انتخاب شده است. از میان رنگ ها معرفی شده توسط پنتون در این مقاله ما به بررسی چند مورد می پردازیم.

۱. رنگ مرجانی

رنگ مرجانی روشن، یک رنگ گرم و جذاب است. رنگ مرجانی درخشش خاصی دارد و می تواند به تنهایی زیبا و خاص باشد. این رنگ از رنگ های زنانهبهار سال ۲۰۲۰ است که در ران وی امسال به نمایش کشیده شده و توسط شرکت پنتون به عنوان یک رنگ گرم و احساسی توصیف می شود.

۲. پوست پرتقالی

رنگ پوست پرتقالی از گروه رنگ های اشتها آور می باشد. در تنالیته این رنگ، رنگ قرمز و سفید و زرد مشاهده می شود. رنگ پوست پرتقالی یکی از درخشان ترین رنگ های بهار ۲۰۲۰ در ران وی نیویورک می باشد.

۳. رنگ زعفرانی

رنگ زعفرانی سایه ای از کهربا می باشد که مابین رنگ نارنجی و زرد قرار دارد. رنگ زعفرانی، رنگی زنده و شاد است. این رنگ یکی از بهترین ترند های رنگ بهار ۲۰۲۰ است که می توانید در هر فصلی از سال استفاده کنید.

۴. رنگ گلی روشن

رنگ گلی روشن یکی دیگر از رنگ های دخترانه و زنانه می باشد. رنگ گلی روشن نشان دهنده ظرافت و نرمی خاص است که در ران وی رنگ بهار ۲۰۲۰ مشاهده می شود . این رنگ به خودی خود بسیار رمانتیک به نظر می رسد. در ران وی هلند از این رنگ در مجموعه طراحی های ورزشی استفاده شده است.

۵. رنگ زرد روشن

رنگ زرد روشن الهام گرفته از یک تنالیته رنگ خورشید است. این رنگ برای فصل بهار نشان دهنده شادی و نرمی و لطافت است. رنگ زرد روشن تقریبا به رنگ کرم روشن نزدیک می باشد. این رنگ را می توان با هر رنگ دیگر ترکیب کرد.

۶. رنگ آبی جین

رنگ آبی جین یکی از بهترین رنگ های پنتون بهار ۲۰۲۰ در ران وی نیویورک می باشد. این رنگ آبی جین از رنگ های پر طرفدار و قابل اعتماد می باشد. این رنگ با هر یک از رنگ هایی که در بالا ذکر شده است ترکیب زیبایی را می دهد.

۷. رنگ سبز آبی روشن

شاهد رنگ های سبز آبی روشن در ران وی رنگ بهار ۲۰۲۰ هستیم. رنگ سبز آبی روشن نشان دهنده پرجنب و جوشی و شادی می باشد و ترکیب آن با رنگ آبی روشن، بسیار شادی آور و خنک کننده می باشد. به دلیل روشنایی که دارد، انتخاب خوبی برای استایل خیابانی می باشد.

۸. رنگ ماسه ای کوبایی

این رنگ ماسه ای کوبایی روشن، نشان دهنده نرمی و در عین حالی زیرکی است. این رنگ برای لباس های سبک دهه ۷۰ بسیار مناسب است. یکی از رنگ های خنثی ایی است که ویکتوری بکهام در طراحی لباس خود استفاده می کند. رنگ ماسه ای کوبایی از نمونه رنگ های رایج و مشهور می باشد.